ur. 06.12.2011 r.

Interchampion C.I.E.

Champion Polski, Champion Słowacji, Champion Mołdawii

Champion Bośni i Hercegowiny, Champion Czarnogóry

Grand Champion Mołdawii, Zwycięzca Mołdawii '14

Champion Adriatic, Champion Balkan, Champion Mediterranean

Champion Federacji Bośni i Hercegowiny

rozpoczęty Championat Austrii

rozpoczęty Championat Czech

 

- suka hodowlana

- JLPP N/N - free

- testy psychiczne zaliczone : 5/5

- wolna od dysplazji stawów biodrowych i łokciowych : HD A   ED 0/0

WYSTAWY

             
             
             
             
  DATA MIEJSCE KLASA SĘDZIA WYNIK  
             
  22.08.2016 IDS, Golubovci, MNE championów Nebojsa Durovic doskonała, I, CAC, resCACIB  
  21.08.2016 IDS, Kotor, MNE championów Alfredi Alessandro doskonała, I, CAC, CACIB  
  20.08.2016 IDS, Posusje, BiH championów Zelijko Zilnik doskonała, II, rCAC  
  20.08.2016 NDS, Posusje, BiH championów Alfredi Alessandro doskonała, I, CAC, BOB  
  19.08.2016 IDS, Posusje, BiH championów Vladimir Zizakov doskonała, I, CAC, CACIB, BOB  
  06.08.2016 MWPR, Zakopane championów Olga Sinko Kupriyanova doskonała, III  
  07.02.2016 IDS, Brno, CZ championów Gabriela Ridarcikova doskonała, I, CAC  
  06.02.2016 IDS, Brno, CZ championów Antonin Karban doskonała, II, rCAC  
  17.01.2016 IDS, Nitra, SK championów Iuza Beradze doskonała, I, CAC, resCACIB  
  16.01.2016 IDS, Nitra, SK championów Tibor Havelka doskonała, I, CAC, resCACIB  
             
  06.12.2015 IDS, Wels, A championów Friederike Kappacher doskonała, I, CAC, resCACIB  
  05.12.2015 IDS, Wels, A championów Blaha Monika doskonała (spóźniona)  
  25.10.2015 IDS, Bratislava, SK championów Andrzej Szutkiewicz doskonała, I, CAC  
  24.10.2015 IDS, Bratislava, SK championów Ramune Kazlauskaite doskonała, I, CAC, CACIB, BOB  
  13.09.2015 IDS, Targu Mures, RO championów Marian Draganescu doskonała, II  
  13.09.2015 NDS, Targu Mures, RO championów Zaza Omarov doskonała, II, resCAC  
  13.09.2015 IDS, Targu Mures, RO championów Papp Laszlo Karoly bardzo dobra, II  
  12.09.2015 NDS, Targu Mures, RO championów Enrico Drudi doskonała, II  
  12.09.2015 IDS, Targu Mures, RO championów Petru Muntean doskonała, II  
             
  08.11.2014 MWPR, Kielce championów Vladimir Piskay (SK) doskonała, I, CWC  
  05.10.2014 NDS, Chisinau, MD championów Liudmila Lavrova doskonała, I, CAC, BB, BOB  
  05.10.2014 IDS, Chisinau, MD championów Rita Kadike-Skadina doskonała, I, CAC, CACIB, BB, BOB  
  04.10.2014 NDS, Chisinau, MD championów Rita Kadike-Skadina doskonała, I, CAC, BB, BOB  
  04.10.2014 IDS, Chisinau, MD championów Enrico Drudi doskonała, I, CAC, CACIB, BB, BOB  
  28.09.2014 MWPR, Wrocław championów Jarosław Grunt doskonała, II  
  30.03.2014 KWPR, Jarosław otwarta Aleksander Waszkowski doskonała, I, CWC  
             
  10.08.2013 MWPR, Sopot otwarta Julija Aidietiene (LT) doskonała, III  
  03.08.2013 MWPR, Kościelisko otwarta Jaroslav Matyjas (SK) doskonała, I, CWC  
  08.06.2013 Klubowa, Rybnik otwarta Pavel Schanilec (CZ) bardzo dobra, IV  
  02.06.2013 MWPR, Leszno młodzieży Janusz Opara doskonała, III  
  19.05.2013 KWPR, Radom młodzieży Joanna Kiełkiewicz doskonała, I, ZwMł, NJ  
  05.05.2013 MWPR, Łódź młodzieży Renata Petkeviciene (LT) doskonała, II  
  28.04.2013 MWPR, Opole młodzieży Bojan Matakovic (HR) doskonała, II  
  21.04.2013 KWPR, Lublin otwarta Dina Korna (EST) doskonała, I, CWC  
  07.04.2013 KWPR, Zabrze pośrednia Waldemar Mrowiec doskonała, II  
             
  11.11.2012 MWPR, Kielce młodzieży Aleksandr Soroko (BLR) doskonała, III  
  28.10.2012 KWPR, Częstochowa młodzieży Jan Gajewski bardzo dobra, II  
  23.09.2012 KWPR, Przemyśl młodzieży Anna Rogowska doskonała, I  
  15.09.2012 KWPR, Chorzów młodzieży Marek Lewandowski doskonała, I, ZwMł, NJ  
  13.05.2012 KWPR, Sanok baby Grażyna Ryk-Pychyńska wybitnie obiecująca, I, NajlBaby  
             
 

    

MIOTY