WYSTAWY

             
             
             
             
  DATA MIEJSCE KLASA SĘDZIA WYNIK  
             
  12.10.2014 KWPR, Zabrze weteranów Andrzej Kot doskonała, I, NajWeteran  
  28.09.2014 MWPR, Wrocław weteranów Jarosław Grunt doskonała, I, NajlWeteran  
  27.07.2014 KWPR, Będzin weteranów Zoya Olejnikowa (UA) doskonała, I, NajWeteran, BOB  
  14.06.2014 MWPR, Kraków weteranów Renata Petkeviciene (LT) doskonała, I, NajlWeteran  
  13.04.2014 KWPR, Lublin weteranów Dorota Pawlikowska-Rosół doskonała, I, NajlWeteran, BIS Wet IV  
  06.04.2014 KWPR, Zabrze weteranów Viva Maria Soleckyj-Szpunar doskonała, I, NajlWeteran  
             
  22.09.2013 KWPR, Radom weteranów Maria Bruska doskonała, I, NajlWeteran  
  10.08.2013 MWPR, Sopot weteranów Julija Aidietiene (LT) doskonała, I, NajlWeteran  
  23.06.2013 KWPR, Nowy Targ weteranów Anna Rusinowska doskonała, I, NajlWeteran, BIS Wet IV  
  22.06.2013 KWPR II Gr, Nowy Targ weteranów Magdalena Kozłowska doskonała, I, NajlWeteran, BIS Wet III  
  15.06.2013 MWPR, Kraków weteranów Anna Rusinowska doskonała, I, NajlWeteran  
  08.06.2013 Klubowa, Rybnik weteranów Pavel Schanilec (CZ) doskonała, I, NajlWeteran  
  19.05.2013 KWPR, Radom weteranów Joanna Kiełkiewicz doskonała, I, NajlWeteran  
  05.05.2013 MWPR, Łódź weteranów Renata Petkeviciene (LT) doskonała, I, NajlWeteran  
  21.04.2013 KWPR, Lublin weteranów Dina Korna (EST) doskonała, I, NajlWeteran  
  07.04.2013 KWPR, Zabrze weteranów Waldemar Mrowiec doskonała, I, NajlWeteran  
             
  05.10.2008 KWPR, Rybnik otwarta Jan Borzymowski doskonała, I, CWC, NDSwR  
  09.03.2008 KWPR, Jarosław otwarta Anna Rogowska doskonała, II  
  18.11.2007 MWPR, Kielce otwarta Aleksandr Soroko (BLR) doskonała, I, CWC  
  05.08.2007 KWPR, Zakopane otwarta Andrzej Kot doskonała, I, CWC  
  22.07.2007 KWPR, Nowy Sącz otwarta Waldemar Mrowiec doskonała, I, CWC, NDSwR  
  15.07.2007 KWPR, Nowy Targ otwarta Jan Gajewski doskonała, III  
             
  11.11.2006 Światowa, Poznań pośrednia Karl Reisinger (A) bardzo dobra  
  10.09.2006 Klubowa, Warszawa pośrednia Dane Ivancevic (CRO) doskonała  
  13.08.2006 MWPR, Sopot pośrednia Avi Marshak (ISR) doskonała  
  30.07.2006 KWPR, Chojnice pośrednia Anna Nalazek doskonała, III  
  23.07.2006 KWPR, Koszalin pośrednia Marek Bork-Grabkowski doskonała, II  
             
 

MIOTY